AK Parti Milletvekilleri Silvan'da UA-193998289-1
İHALE İLANI İÇİN TIKLAYIN
ARAÇ İLAN
icra
Haber
05 Mart 2021 - Cuma 15:33 Bu haber 314 kez okundu
 
AK Parti Milletvekilleri Silvan'da
Gıda Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekilleri ve AK parti Teşkilatı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk'ü makamında ziyaret etti.
Silvan Haberi
AK Parti Milletvekilleri Silvan'da

Haber: Azad Berdan YILMAZ

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekilleri ve AK parti Teşkilatı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Mehdi Eker, Gıda Tarım ve Hayvancılık Eski Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Ebubekir Bal, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Av. Şerif Aydın, AK Parti Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK parti Silvan ilçe Başkanı Mehmet Nedim Kılıçaslan Silvan İlçesine atanan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk'ü ziyaret etti.

 

Öğlen saatlerinde Silvan İlçesine gelen AK parti Diyarbakır Milletvekilleri AK parti İlçe teşkilatını ziyaret ederek, partililerle bir toplantı yaptı. AK parti İlçe Binasında partililerle basına kapalı düzenlenen toplantının ardından, Selahattin Eyyubi Camisinde Cuma namazı kılındı.

 

Eski bakan Eker ile beraberindekiler Silvan ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Murat Öztürk'ü ziyaret etti. Ziyarette Duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Öztürk, kendilerine teşekkür etti.

 

Bakan Eker ile beraberindekiler daha sonra Hasuni mağaralarına gitti. Eker, "Hasuni Mağaları ile birlikte Silvan ilçemizde bulunan diğer tarihi varlıkları değerlendirilip turizme kazandırılmalı Silvan tarihi geçmişiyle açık bir müzedir. Bu tarihi ilçemize elbirliğiyle şaha kaldırmanın zamanı gelmiş ve geçiyor. Silvan'a gelmekten keyif alıyorum. Silvan'a geldiğimde hem manevi bir huzur his ediyorum. insanın çocukluğunun geçtiği yerlerde olmaktan huzur duyarmış bende öyle bir huzur duyuyorum" dedi.

    

 

 

 

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: AK, Parti, Milletvekilleri, Silvan'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı