Emniyet Müdürü esnafları ziyaret etti
Haber
11 Ocak 2022 - Salı 12:40 Bu haber 2181 kez okundu
 
Emniyet Müdürü esnafları ziyaret etti
Silvan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman, Akşam saatlerinde cadde ve sokakları gezerek esnaf ziyaret ederek güvenlik önlemlerini yerinde inceledi.
Silvan Haberi
Emniyet Müdürü esnafları ziyaret etti

Haber: İhsan YILMAZ/Silvan

Silvan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman, bugünlerde esnaf ziyaretlerine başlarken, ilk gazi caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Yaman, beraberindeki heyetle Kale, Cami, Selahattin Mahalleleri, Gazi Caddesini gezdi.

Son zamanlarda artan hırsızlık olaylarını önlemek, esnafların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla alınan arkadaşlarımızın almış olduğu tedbirleri yerinde görmek amacıyla esnafı ziyaret eden Emniyet Müdürü Yaman, "Son zamanlardan ilçemizde artan hırsızlık olaylarının önlemek amacıyla esnafımızın ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla mahalle ve caddelerde arkadaşlarımızın almış olduğu güvenlik tedbirlerini yerinde görmek amacıyla esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak ilçe genelinde tüm tedbirlerimizi almış durumdayız. Hırsızlık girişimi ve şüpheli göründüğü olayları vatandaşlarımızın çekinmeden bizlere veya 155'e ihbarda bulunmaları ilçemizin huzuru ve güvenliği açısında önem arz etmektedir. İnşallah bundan sonra Silvan huzur ve güven konusunda en huzurlu ilçe olacaktır. Halkımızın yoğun olduğu yerlerde ekiplerimiz devriyelerimiz görev yapacaklar" dedi.

 

 

 

 

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Emniyet, Müdürü, esnafları, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı