Gaziemir’de kadın katliamı Kulp’ta şüpheli ölüm
Haber
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 12:40 Bu haber 3191 kez okundu
 
Gaziemir’de kadın katliamı Kulp’ta şüpheli ölüm
Gaziemir ilçesinde 33 yaşındaki Sevda Çelemoğlu, daha önce şiddet gördüğü ve uzaklaştırma kararı aldırdığı S.Ç. isimlik erkek tarafından katledilirken, Kulp’ta ise bir çocuk şüpheli şekilde ağır yaralandı.
Kadın Haberi
Gaziemir’de kadın katliamı Kulp’ta şüpheli ölüm

Jinha'da yer alan habere göre, İzmir’in Gaziemir ilçesinde 33 yaşındaki Sevda Çelemoğlu, daha önce şiddet gördüğü ve uzaklaştırma kararı aldırdığı S.Ç. isimlik erkek tarafından katledildi. Polis merkezine giden S.Ç., Sevda’yı katlettiğini itiraf etti. Polisler fail S.Ç.’nin aracında kanlı kesici alet ve giysiler buldu. Failin ifadesi sonucu eve giden polisler, evin mutfağında Sevda’nın cenazesini buldu. 

Sevda’nın daha önce kendisine şiddet uygulayan S.Ç’den şikayette bulunduğu ve 3 ay önce uzaklaştırma kararı aldığı öğrenildi. Gözaltına alınan S.Ç’nin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği belirtildi. 

Kulp’ta bir çocuk yaralandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde 12 yaşındaki bir çocuk şüpheli şekilde ağır yaralandı. Çocuk Diyarbakır’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Çocuğun intihar ettiği iddia edilirken, durumunun ağır olduğu öğrenildi. 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Gaziemir’de, kadın, katliamı, Kulp’ta, şüpheli, ölüm,
Yorumlar
Haber Yazılımı