Gönül Özer, Silvan Aslanspor ile kahvaltıda buluştu google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Haber
06 Aralık 2021 - Pazartesi 11:44 Bu haber 676 kez okundu
 
Gönül Özer, Silvan Aslanspor ile kahvaltıda buluştu
CHP Diyarbakır İl Başkanı Gönül Özel ve yönetim kurulu üyeleri Silvan Aslanspor Kulübü ile kahvaltıda buluştu. Kulüp yöneticileri sporcu ve CHP İlçe teşkilatı katıldığı programda Özel, Silvan’ın ülke sporuna yetenekler kazandıracak kapasitede olduğunu söyledi.
Silvan Haberi
Gönül Özer, Silvan Aslanspor ile kahvaltıda buluştu

Haber: Azad Berdan YILMAZ- Silvan

CHP Silvan İlçe Başkanı İhsan Kızılkan’ın Elit Kafede düzenlediği kahvaltı programına katılan CHP Diyarbakır İl Başkanı Gönül Özer, sporcu ve yöneticilerle tek tek sohbet etti. Kahvaltının ardından ilçedeki spor faaliyetlerine yönelik olarak sohbet eden Özer, ve Kulüp yöneticileri, program sonunda ise hatıra fotoğrafı çektirdi.

SPOR’DA ÖTEKİLEŞTİRME OLMAZ

CHP İl Başkanı Özer, “Spor her alanda en az eğitim kadar önemlidir. Tarihi ve kültürel varlıklarıyla zengin olan Silvan ilçemiz son zamanlarda futbol ile de anılmaktadır. Bir kentin gelişmesine önemli katkılar sağlayan sportif etkinliklerin her alanını desteklemek gerekir. Bu anlamda İki Hafta emanet formayla saha çıkan Aslanspor ötekileştirmemelidir. Bugün diğer spor kulüplerimiz nasıl destekleniyorsa ilçede faaliyet sürdüren tüm kulüplerimiz aynı şekilde desteklenmelidir. Biz çocuklarımızı nasıl sağlıklı bir eğitim almasını istiyorsak, aynı şekilde sağlıklı bir spor dalında da sağlıklı bir eğitim almasını istiyoruz. Aslanspor ve Silvan’da sportif faaliyetlerini sürdüren tüm takımlarımıza başarılar dilerim” dedi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Gönül, Özer,, Silvan, Aslanspor, ile, kahvaltıda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı