Kozmetik dünyasının başarılı kadınları Antalya eğitiminde bir araya geldi google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
4 MEVSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI"
4 MEVSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI"
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 13:52 Bu haber 1441 kez okundu
 
Kozmetik dünyasının başarılı kadınları Antalya eğitiminde bir araya geldi
Kozmetik alanında faaliyet gösteren Farmasi, Antalya'da düzenlediği eğitim programına 200 girişimcisi ile bir araya geldi.
Türkiye Haberi
Kozmetik dünyasının başarılı kadınları Antalya eğitiminde bir araya geldi

Haber: İhsan YILMAZ/ANTALYA

 

Kozmetik alanında faaliyet gösteren Farmasi, 200 girişimcisi ile bir araya gelerek Direktör Konferans buluşması düzenledi. 10. yıl ve istiklal marşının ardından çalınan müzik eşliğinde başarılı kadınlar doyasıya eğlendi.

 

Farmasi Satış Müdürü Tarık Geçgel, Farmasi Saha İletişim ve Eğitim Uzmanı Ayşe Toraman ile Farmasi Antalya Direktörü Makbule Akıllı ile buluşan başarılı girişimciler Direktör buluşmasında bir gün süren eğitimlerin sonunda eğlenerek stres attı.

 

Farmasi Satış Müdürü Tarık Geçgel, Türkiye'de ve Dünyada her geçen gün daha çok büyüme kaydettiklerinin altını çizerek,  bugün Antalya'da siz değerli direktörlerimizle bir araya geldik, yaklaşık 1,5 yıllı pandemi süresince sizlerden uzak kaldık demeyeceğim. Ancak saha çalışmalarımız yerine online bağlantılarla sizlerle bir aradaydık. Ancak 1,5 yılın ardından siz değerli Farması ailesi üyeleriyle saha çalışmalarımızın en önemlisi olan saha çalışmalarının eğitim toplantısında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Türkiye'nin dört bir yanına Firması ile gideceğiz. Her alanda Farmasi ile hayat devam edecektir" dedi.

  

Farmasi Saha İletişim ve Eğitim uzmanı Ayşe Tormana, girişimcilere müşteri ile iletişim ve saha çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

 

Etkinliğin konukları arasında müşteri, üye iletişim ve saha çalışmaları konusunda bilgi veren Tormana, "200 girişimciye iletişimin önemi hayatımız büyük bir yer edinmektedir. Saha çalışmalarımız ne kadar güçlü olursa müşteri ve üye iletişimlerimizde o kadar güçlü olmalıdır. Farmasi ailesi olarak her alanda ve her sahada doğru iletişimle herkese ulaşma çabası içerisinde olmalıyız" dedi.

 

FARMASİ İLE AİLE BÜTÇESİNE KATKIDA BULUNA BİLİRSİNİZ"

Farmasi Direktörü Makbule Akıllı, "Öncelikle burada bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyim. Siz değerli dostlarımla bir arada olmayı da çok özlemiştim. Sizlere Farmasi ile olan yolculuğumu anlatmak istiyorum. İlk etapta kendimde de çok güzel ürün sonuçları aldıktan sonra bunları çevreme, eşime dostuma bir nevi tavsiye eder oldum. İlerleyen süreçte de kesinlikle önce sağlık ve sonrada varlık anlamında da kazanç kapısı olarak bu işi yapabileceğimi gördüm. Şu anda gerçekten işimi severek yapıyorum ilk önce insanlara sağlık anlamında ve eğer kişi gerçekten kazanç anlamında da başarılı olmak istiyorsa ekiplerimizi kurmak için kendileriyle planlamalarımızı yapıyoruz. İşimiz çok kolay gibi görünse de bir o kadarda zordur aslında. Hiç bir işin hiç bir kolay yönü yoktur. İnsan ilişkilerine dayalı bir sektördür. İlk ayımdan itibaren Farmasi Firmasında kazanmaya başladım. 3.ayın sonunda aylık asgari ücretin üzerinde, kazancı oldu. Her geçen gün ilerleyerek ekiplerimizi kuruyoruz. Öncelikle bana bu sektörde evet diyen ve şu anda da birlikte çalıştığım iş ortağı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Son olarakta mesleğiniz her ne olursa olsun doktor, mühendis, öğretmen, asker vb. hayatınızın bir yerinde mutlaka NETWORK MARKETİNG olmalıdır. Sebebi kişiye göre değişir. Sizler buna ister motivasyon, ister kişisel eğitim, ister sağlık, sosyal çevre yada kazanç faktörü diyebilirsiniz. İşte ben bu ibarelerin hepsini NETWORK MARKETİNG 'de bir araya topladım. Bu şekilde ekiplerimize de bunları kazandırmaya çalışıyoruz. Çünkü NETWORK MARKETİNG bir ekip işidir. Daha önce Network Marketing sektörüne gönül vermiş bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kalmış arkadaşlarım yeniden başlamak için yada ilk defa Network Marketing sektörüne girecek olan arkadaşlarım bana ulaşabilirsiniz. Hepinize sağlık ve başarı dolu günler dilerim"dedi.

 

Eğitim bir gün sürdü

 

Alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimlerde, etkinliğe katılan girişimciler kişisel yetkinliklerini geliştirdi. Katılımcılar sağlıklı yaşamın gereklilikleri hakkında bilinçlenerek, Dr. Cevdet Tuna ürünlerinin içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi oldu.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Kozmetik, dünyasının, başarılı, kadınları, Antalya, eğitiminde, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı