Mahsun Kırmızıgül'den Afganistan yorumu: Aynı oyunu bu ülkede oynayacaklar google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Cumhuriyet kutlaması
Cumhuriyet kutlaması
Haber
19 Ağustos 2021 - Perşembe 14:22 Bu haber 2323 kez okundu
 
Mahsun Kırmızıgül'den Afganistan yorumu: Aynı oyunu bu ülkede oynayacaklar
Şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, Afganistan'da yönetimi ele geçiren Taliban'la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Kültür-Sanat Haberi
Mahsun Kırmızıgül'den Afganistan yorumu: Aynı oyunu bu ülkede oynayacaklar

T24'te yer alan habere göre Oyuncu, yönetmen Mahsun Kırmızıgül, kişisel sosyal medya hesabından, “Afganistan'daki kafa kesen katiller, sömürgecilerin beslemesi, yeryüzünün zebanileri bizim kardeşimiz olamaz” diye yazdı.

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Afganistan'da yönetimi ele geçiren Taliban'la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kırmızıgül, Taliban'ın Afganistan'da yönetimi ele almasından bir sonraki hamlenin İran ile Afganistan arasında savaş doğurmak olduğunu iddia etti.

"BU KİRLİ OYUN MEZHEPÇİ ÜLKELERİ DE İÇİNE ALIP PARAMPARÇA EDECEK"

Kırmızıgül, şunları kaydetti: "Yeni senaryo yazılmış. Yok edemedikleri İran İslam Devletine karşı, Afganistan Sunni İslam Devleti tanınacak ve güçlendirilecek, silahlandırılıcak. Sonrasında ise BOP’nin final sahnesinde bu iki ülke savaştırılacak. Bu kirli oyun mezhepçi ülkeleri de içine alıp paramparça edecek.

"AYNI OYUNU BU ÜLKEDE OYNAYACAKLAR"

Afganistandaki kafa kesen katiller, sömürgecilerin beslemesi, yeryüzünün zebanileri bizim kardeşimiz olamaz. Ülkesine karşı darbe yapan bu canilere, emperyalizminin maşası olan bu ırz düşmanlarına kardeşim diyenleri sakın unutmayın. Çünkü aynı oyunu bu ülkede oynayacaklar.”

(Kaynak: T24)

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Mahsun, Kırmızıgül'den, Afganistan, yorumu:, Aynı, oyunu, bu, ülkede, oynayacaklar,
Yorumlar
Haber Yazılımı