Öğretmenler meslektaşları için çaldı, öğretmenler oynadı google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
4 MEVSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI"
4 MEVSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI"
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 11:44 Bu haber 606 kez okundu
 
Öğretmenler meslektaşları için çaldı, öğretmenler oynadı
Silvan İlçemizde görev yapan Müzik öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen gecede çaldı, meslektaşları halay ve çiftetelli oynadı.
Silvan Haberi
Öğretmenler meslektaşları için çaldı, öğretmenler oynadı

Haber: Azad Berdan YILMAZ/Silvan

Silvan İlçe merkezi ve kırsal mahallerde görev yapan yaklaşık bin 200 öğretmen 24 Kasım öğretmenler nedeniyle düzenlenen gecede bir araya gelerek doyasıya eğlendi. 

 

Silvan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk, “6 Yıldan beri ilçeden kutlanılmayan 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen gecede bir araya gelen öğretmenlerimiz hem çalıp, hem oynadılar. Bu münasebetle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Silvan İlçesinde görev yapan müzik öğretmenlerin çaldığı Türkçe ve Kürtçe müzik eşliğinde öğretmenler gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Silvan Sezik Düğün salonunda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler gecesine Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk, Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman, Milli Eğitim Müdürü Kadri Özdemiral, Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Nejat Arslan, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Öğretmenler, meslektaşları, için, çaldı,, öğretmenler, oynadı, , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı