Sedat Peker Cem Küçük'ü de açıkladı UA-193998289-1
Silvan Açı Egitim Kurumları
Haber
16 Haziran 2021 - Çarşamba 14:49
 
Sedat Peker Cem Küçük'ü de açıkladı
Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, Paramount Otel’de kaldığını iddia ettiği Cem Küçük hakkında 5 tane mesaj yayınladı.
Türkiye Haberi
Sedat Peker Cem Küçük'ü de açıkladı

Sedat Peker, Cem Küçük ’ün yurt dışına kaçan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’a ait olan Paramount Otel’de kaldığını ve Küçük’ün haber yapmak için birtakım kişilerden para aldığını iddia etti.

Diğer yandan, Küçük ile ‘uğraşmaya’ devam edeceğini söyleyen Peker, “Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.” ifadelerini kullandı.

Sedat Peker’in sosyal medyadan paylaştığı mesajlar:

1- Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

2-Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

3-cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya... Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım.

4-Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

5-Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Cem Küçük ile ilgili açıklamalar yapabileceğini söyledi. Peker paylaşımında pazar günü yayınlayacağı videoyu işaret ederek, "Pambıkören (Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören) seni unuttum zannetme. Pazar günü seni Oyak dosyasıyla oyacağım. İşin koordinatörü Berat Albayrak’ı da misafir olarak alacağım. Berat Albayrak da pazar günü misafirimiz olacak. ALLAH’a yemin olsun sizi mahvedeceğim. Ben ajanım he? Cem Küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok" yazdı.

Küçük, Peker’e anında yanıt vererek “Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz” diye yazdı.

Küçük, paylaşımı Peker RT ettikten sonra sildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sedat, Peker, Cem, Küçük'ü, de, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı