Silvan Belediyesi Kaldırımları Yıkadı google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Cumhuriyet kutlaması
Cumhuriyet kutlaması
Haber
19 Haziran 2020 - Cuma 10:35 Bu haber 693 kez okundu
 
Silvan Belediyesi Kaldırımları Yıkadı
Silvan belediyesi, Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mehmet Uslu talimatıyla, Silvan ilçe merkezindeki kaldırımları yıkadı.
Silvan Haberi
Silvan Belediyesi Kaldırımları Yıkadı

Silvan Belediyesi ekipleri, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbirler için cadde, sokak, kaldırım ve vatandaşların ortak kullanım alanlarını yıkadı.

Belediye Başkan Vekili kaymakam Mehmet Uslu, "Temizlik işleri Müdürlüğümüz ve İtfaiye ekiplerimiz kent genelinde cadde, sokak ve kaldırımları sabunlu suyla yıkadı. çalışmalara kentin en işlek Karabehlülbey, Azizoğlu ve Gazi Caddelerinden başlandı.  Koronavirüs salgını kürsel bir sorun haline geldi. Bu anlamda tedbirleri elden bırakmamak gerekiyor. İlk günden itibaren çaba sarf ettik. Cadde ve kaldırımların köpüklü ve tazyikli suyla yıkanılmasından, toplu kullanım alanlarının dezenfekte edilmesine kadar hassasiyetle önlemlerimizi alıyoruz. Sağlık personellerimizin özverili çalışmalarını yakından takip ederek yapılan çalışmaların gereğini ilçemizde sürdürüyoruz. İçişleri ile çevre ve Şehircilik bakanlarımızın bizlere gönderdiği genelgelere uyarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da desteğine ihtiyacımız var. İnşallah bu süreci de sorunsuz atlatırız. vatandaşlarımızın dışarıya maskesiz ve sosyal mesafe kurallarına riayet etmelerini istiyoruz" dedi.

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan, Belediyesi, Kaldırımları, Yıkadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı