Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hislerinizi bir mantıkla buluşturduğunuzda hem kendiniz hem de çevreniz için bir yeniliğe imza atabilirsiniz. Bir kişinin ya da konunun sizi gölgede bıraktığınızı gördüğünüzde, artık güneşin kendiniz olmanız gerektiğini fark etmelisiniz. Cesaretinizi yeni bir iş fikriyle gündeme getirebilirsiniz.
Boğa
Çalışma arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ya da görüşmeler halinde olduğunuz kişileri tecrübelerinize göre değerlendirebilirsiniz. Aklınıza yatmayan bir durum olduğunda karşınızdaki kişiyle beraber aklınızda oluşturduğunuz modeli de düşünmelisiniz. Başka ihtimallere şans vermeniz gerekebilir.
İkizler
Yaşadığınız sağlık sorunları karşısında bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Yaptığınız ya da yapmadığınız her şeyi göz önünde bulundurun ve doktorunuzun tavsiyesiyle bunu uygulamaya başlayın. Bir yaşam tarzı belirlemek sizi kısıtlı listelerden ve sıkıcı rutinlerden koruyabilir.
Yengeç
Bir hayali nasıl işlediğinizi düşünebilirsiniz. İstediğiniz gibi sonuçlanmadığında onu orada öylece bırakmayın ve üzerinde çalışmaya devam edin. Vazgeçmemek, gerçekten doğru olanı bırakmadığınızda sizi mutlu eder.
Aslan
Kendiliğinden gelişen durumlardan ziyade bir kontrol mekanizması sizi daha çok güvende hissettirebilir. Ancak bu kontrolü her zaman elinizde tutmak sizi bir güç zehirlenmesine itebilir. Aile içinde bunun bir soruna dönüşmemesi için farklı bir görüşe ve mekanizmaya izin vermelisiniz.
Başak
Düşüncelerinizin nereden ve nasıl doğduğunu düşünün, sonra da bunu tersine çevirin. Her şeyin sizin baktığınız yerde başladığını gördüğünüzde bakacağınız yeri değiştirmek kolay olacaktır. Araştırma ve bilgi edinme yeteneklerinizi, kendinizi geliştirmek için kullandığınızda hayatınız ve çevrenizle iletişiminiz kolaylaşacaktır.
Terazi
Önemli olana tutunmanız bir gün bu önemin sırası değiştiğinde sizin de yerinizi değiştirebilir. Bu durumdan olumsuz etkilenmemek için neyin önemli ve değerli olduğunun ayrımını iyi yapmalısınız. Kendinize kriterler belirleyin.
Akrep
Profesyonel işler her zaman bir şekilde yoluna girebilir. Ancak kişisel hayatınızda da bunun mümkün olabilmesi için kendinizi yetiştirmeye devam etmelisiniz. Bugün çevrenizden alacağınız bazı tavsiyeler, size unuttuğunuz fikirlerinizi hatırlatabilir.
Yay
İçselleştirdiğiniz her şey omuzlarınızda bir yük olacaktır. Yaşananları, çevresel faktörleri geride bıraktığınızda hayatınıza odaklanabilirsiniz. Bir şeylerin üzerinde yapıcı bir şekilde düşünmek ve bunları uygulamaya hazır hale getirmek için köşenize çekilmenizde fayda var.
Oğlak
Duygusal, ticari ya da sosyal olması fark etmeksizin bir hedef koyduğunuzda bunun için her yolu deneyebilirsiniz. Yaşamınızın mayasını bu şekilde tutturabildiğinizde her şey size keyif verebilir. Ancak bu keyfin farkında olabilmek ve onu yaşayabilmek için yönünüzü bu tarafa çevirmeyi unutmayın.
Kova
İyi hissettiğiniz bir yerde yapacağınız her şey de iyi olabilir. Kendinize öncelikli olarak edinmeniz gereken iyi bir misyon olmalıdır. Bu size bir değişiklik yapmak gerektiğinde kolaylık sağlayacağı gibi bulunduğunuz yerdeki koşulları iyileştirmede de size yardım edecektir.
Balık
Bilginizin, tecrübenizin farkında olmak size her zaman özgüven kazandırır. Bugün bun birikimlerinizi kullanabileceğiniz ortamlarda bulunabilir, yeni bir kapı aralayabilirsiniz. Hiçbir şeyin aynı kalmamasını pozitif yöne çekebilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.